Svatby

Aneb vezměte to z gruntu. Vezměte se u nás na Gruntu!

Okouzlující příroda s romantickými zákoutími, rybníky, koně nebo nedaleká rozhledna Zdenička – přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru našeho moravského Gruntu, který najdete na konci klidné vesničky Těšánky u Zdounek nedaleko Kroměříže.IMG 0696

Věříme, že si vás získá!

DOMLUVIT TERMÍN PROHLÍDKY

Pro váš den umíme udělat první poslední od zajištění obřadu, hostiny, focení, ubytování svatebních hostů či koordinace svatby. Vše na jednom místě bez zbytečného přejíždění. V nepřeberném množství variací. S radostí vám pomůžeme vymyslet, jak váš svatební den pojmout a doporučíme vám ověřené dodavatele.

 
 
SVATBY OD 50 DO 120 LIDÍ  *  PRONÁJEM SÁLU OD ČTVRTKA DO NEDĚLE  * PARTY KONČÍ, AŽ ŘEKNETE VY  *  UBYTOVÁNÍ AŽ PRO 42 HOSTŮ

 

JAK MOHOU VYPADAT PŘÍPRAVY A VÁŠ SVATEBNÍ DEN NA GRUNTU?

 

SVATEBNÍ OBŘAD

foto2

Nejraději máme svatební obřady pod širým nebem, ale když budou padat trakaře, jsou k dispozici hned dvě alternativy, kde si u nás říct své ano. Buď se obřad může uskutečnit ve stylové stodole nebo pod dřevěnou pergolou. S oddávajícím starostou (či místostarostou) z nedalekých Zdounek ověříme a případně rovnou zarezervujeme vámi zvolený termín.

Přejete si, aby vás oddával někdo jiný? I to je možné. Pokud již máte úřední svatbu za sebou a hledáte někoho, kdo vám vytvoří neformální obřad pro rodinu a přátele s proslovem na míru, můžeme doporučit například svatební koordinátorku Blanku Červenákovou.

TIP: Hudba, která podtrhne emocemi nabitý obřad, nemusí být jen z reproduktorů. Jedinečnou atmosféru vytvoří muzikanti z uskupení Živý klavír anebo Piano moments.

 

SLAVNOSTNÍ HOSTINA

foto2

 
PROSTORY

V den svatby je areál vyhrazen pouze pro vás.

Hostiny pořádáme v plně klimatizovaném sále s kapacitou až 120 osob. Ten vznikl citlivou rekonstrukcí bývalého objektu JZD, jehož původní ráz se nám podařilo zachovat.

Ze sálu je přímý vstup do odpočinkové zahradní zóny, která nabízí svatebčanům oddech od hlavního programu a další zpestření dne dle vašeho výběru. I zde se dá ukrýt před nepřízní počasí, a to dokonce stylově – v beduínském stanu.

MENU

Protože je u nás host skutečně na prvním místě, slavnostní tabuli (nejčastěji ve tvaru „U“) pro vás připravují naši zkušení číšníci a další pomocný personál, kteří jsou opravdu sehraná parta.  Mají za sebou již více než 100 krásných svateb!

Vaříme z kvalitních lokálních surovin. Menu k výběru vám zašleme e-mailem před naší první schůzkou, abyste si mohli vše v klidu rozmyslet. Umíme obsloužit i hosty, kteří se potýkají s potravinovými alergiemi. 

ALKOHOL

Alkohol zajišťujeme. Pokud vám rodiče schovávali slivovici nebo jinou lihovinu na svatbu od vašeho narození, domluvíme se na korkovném. 

SLADKÉ

Cukroví a sladkosti necháváme ve vaší režii. Budete-li však chtít, rádi pro vás obstaráme i celý sladký bar, popřípadě doporučíme osvědčené dodavatele.
TIP: V létě svatebčany nejvíce baví zmrzlinové kolo s pravou italskou zmrzlinou. Hosty nejen osvěží ale jsou z toho i super fotky!

sl1

sl2

sl3
 
VYBAVENÍ A ZÁBAVA NA GRUNTU

foto3

DEKORACE

Disponujeme množstvím krásných svatebních dekorací. Většinu z nich vám rádi půjčíme bez poplatků navíc, takže nebudete muset nic složitě kupovat nebo si půjčovat.

KVĚTINY

Živou květinovou výzdobu si můžete zorganizovat dle svého gusta, nebo se obrátit na naše spolupracující floristy.

 

Aktivity pro hosty

Grunt je místo pro mrňata i prababičky.

Nejmenší mohou zamířit do dětského koutku, na pískoviště, houpačky, do kuchyňky nebo za zvířátky do hladící mini zoo. Na výběr jsou také populární hry jako je velké mikádo či domino. Máte mezi hosty milovníky koní? Rádi je svezeme na našich moravských teplokrevnících, zatímco se vy budete fotit. Mužské osazenstvo lze odložit v pánském koutku. Ženy pak naleznou útočiště u karavanu s míchanými drinky.

Po bohaté hostině není k zahození ani procházka kolem rybníků nebo výšlap k rozhledně Zdenička s nádherným výhledem do okolí (pouze pro pokročilé J).

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE

Přejete-li si, aby vám někdo pomohl s koordinací svatebního programu (např. asistence při focení, svatební hry pro hosty, soutěže), můžeme vám doporučit svatební koordinátorku Blanku ze Svatby s prožitkem nebo Andreu a Denisu z Ande koordinace (proklik na Instagram).

 

PARKOVÁNÍ A UBYTOVÁNÍ

Přímo v areálu se nachází velké zpevněné parkoviště

V současné chvíli můžeme ubytovat až 42 svatebčanů, z toho 18 hostů v penzionu a 24 osob v chatičkách.

 

PROŽÍJTE SVŮJ SVATEBNÍ DEN S LEHKOSTÍ

foto4

Od začátku příprav s vámi bude naše event manažerka Zuzana a pohlídá, aby se na nic nezapomnělo a vy jste si tak svůj svatební den užili naplno. Společně sestavíte harmonogram a vyladíte všechny detaily. Na místě uvítá vaše hosty a pomůže vám s moderováním svatebních tradic (rozbíjení talíře atd.). Může asistovat také u krájení svatebního dortu.

Těšíme se na vás co nejdříve, ale ještě více na vaší svatbě!

 Napište nám. Čím dřív, tím líp, nabízíme totiž pouze limitovaný počet termínů.

SVATBY@GRUNTGALATÍK.CZ

Kupu svatební inspirace najdete na našem INSTAGRAMU  svatebni.misto_gruntgalatik